Darbi Singapūrā

Pirmajās divās dienās, strādājot ar Treisiju, izveidojām vienu video ziņojumu, kā arī divus radio ziņojumus. Ar tiem var iepazīties IOC Young Reporters Facebook lapā, kurā publicējam visus savus darbus – foto, tekstu, radio un video. Ik dienu sekotāju skaits pieaug par aptuveni 20 cilvēkiem, tāpēc pievienojies arī tu!

Nesmejieties par manu angļu valodu. Akcents man ir ļoti smieklīgs, bet daudziem, lai cik dīvaini tas neizklausītos, pat patīk. Pirmajā dienā es runāju drausmīgi, bet tagad jau lēnām sāku runāt arī daudz maz gramatiski pareizi, par ko man pašam ir nenormāls prieks. Angliski runājošā vidē uzturēšos vēl desmit dienas, tā kā varbūt lēnām pazudīs arī drausmīgais akcents. Un ir vairāki reportieri runā vēl sliktāk par mani. Joprojām brīžiem nevaru atcerēties vienkāršu vārdus.

Vakardien bijām arī vietējā Singapūras klubā Zouck, kurš, cik sapratām, skaitās krutākā ballīšu vieta visā pilsētā. Ieejas maksa bija 25 dolāri (~ 8 lati), par kuriem bārā varēja dabūt divus bezmaksas dzērienus. Arī turpmākie dzērieni ir līdzīgās cenās. Nu nezinu, kas viņiem skaitās labākā vieta. Singapūras čaļi dejo ļoti smieklīgi, attēlojot sirsniņas un visu dzirdēto dziesmā (vēlāk gan jau Arnels no Urugvajas iedos arī video), bet meitenes apkārt staigā bēdīgas. Pāri visam bija Last Christmas dziesma, kurai visi dziedāja līdzi. Nu kurš atskaņo Ziemassvētku dziesmas augustā??

Turpmākās divas dienas būšu vienā grupā ar sociālo tīklu piekritēju Alanu Abrahamsonu no ASV. Mūsu uzdevums ir visu dienu tvītot, rakstīt īsus rakstus facebookam – izmantot sociālos tīklus. Vēlāk dosimies uz BMX sacensībām, tāpēc pirms tam Facebook lapā jānopublicē raksts par to, ka Latvija is greatest BMX nation in world un izgriež pogas entajiem braucējiem no štatiem.

8 thoughts to “Darbi Singapūrā”

  1. prieks, ka atrodi laiku arī te ko ierakstīt ;)

    manuprāt, ar angļu valodu ir pietiekoši labi (man būtu sliktāk :D).
    tik video, kur sākumā parādies Tu, nevajag to mikrofonu tā mētāt ;)

  2. mm, par mikrofonu pilnībā piekrītu, taču tā bija pirmā reize kameras priekšā un tāda darba darīšana vispār. ierakstījām vairākas reizes, bet citas reizes izruna bija sliktāka, tāpēc ielikām šito :)

  3. Galvenais runā angliski, savādāk šitā īsti nevar palikt :P :P Bet ir jūtams krietns uzlabojums tev Rukšulīti :p
    P.s. Iemācies tekstu no galvas, nelasi no lapiņas,savādāk,kad tu lasi ir….. Bet kad runāji kameras priekšā un tekstu zināji bija daudz patīkamāk klausīties :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *