Superanketa

Gatavojoties informātikas pulciņam 2. klasei, izveidoju interesantu mini anketu, kas bērniem jāpārraksta un jāaizpilda. Nedaudz atgādina “atmiņas klades” izgriezumu no pamatskolas laikiem. Tavs uzdevums ir jautājumu zīmju vietā ievietot savu atbilstošo tekstu, veidojot sakarīgu un loģisku teikumu. Nedaudz pārveidoju, lai atbilstu arī neskolēnu, bet arī tavām vajadzībām.

Mani sauc ???, un es mācos/strādāju  ????.  Man ļoti patīk ???, bet mans mīļākais ēdiens ir ????. Pēc skolas es ????. Vakarā, kad esmu mājās, man visvairāk patīk ????. Man ir ???? acu krāsa, bet mana labākā rakstura īpašība ir ????.

Aizpildi arī tu un publicē komentāros.

5 thoughts to “Superanketa”

  1. Mani sauc Henks, un es mācos/strādāju RSU. Man ļoti patīk Mūzika, bet mans mīļākais ēdiens ir sier maizes. Pēc skolas es mājās. Vakarā, kad esmu mājās, man visvairāk patīk The animals. Man ir zaļa acu krāsa, bet mana labākā rakstura īpašība ir sado mazohists.

  2. Mani sauc Laura, un es mācos Latvijas Universitātē EVF, vairāk nestrādāju, esmu bezdarbnieks. Man ļoti patīk izskatīgi, seksīgi puiši, ballītes, kalni, izvingrošanās, laba atpūta, peldēšana, vasara un ziema. Es ēdu visu izņemot – sautējumu, ceptus sīpolus, lakricu, šokolādi, klimpas, rozīnes, plūmes, aknas.. Vispār priekšroku dodu spēcīgajiem ēdieniem ne saldajiem.. Pēc skolas es aizeju iepirkties, satieku draudzeni un aizejam kādu kokteilīti iedzert. Vakarā, kad esmu mājās, man visvairāk patīk ieiet dušā, tad apgulties dīvānā, ieslēgt CSI un pačekot http://www.raikons.lv jaunumus un ierakstīt kādu komentāru. Man ir zilpelēka acu krāsa, bet mana labākā rakstura īpašība ir labsirdība, lai gan ir reizes, kad palieku ļauna, jautrības mīlēšana, izpalīdzība, vispār es esmu Zelts!! =)

  3. Mani sauc Laura, un es mācos/strādāju sev priekam. Man ļoti patīk atpūsties, bet mans mīļākais ēdiens ir šokolāde GEIŠA. Pēc skolas es atpūšos. Vakarā, kad esmu mājās, man visvairāk patīk atpūsties. Man ir skaista acu krāsa, bet mana labākā rakstura īpašība ir smaids.

  4. Mani sauc Evita, un es mācos/strādāju maģistratūrā. Man ļoti patīk RRRaitis, bet mans mīļākais ēdiens ir karbonāde. Pēc skolas es dziedu. Vakarā, kad esmu mājās, man visvairāk patīk ieritināties Raitī. Man ir brūna acu krāsa, bet mana labākā rakstura īpašība ir iepriecināt Raiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.