I will always remember…

Nepielūdzami tuvojas kārtējā gada beigas, kad parasti cilvēki sāk atskatīties uz aizvadītajiem 12 mēnešiem šajā gadā. Šķiet, filmā “Girls Next Door” bija tāda frāze: “I will always remeber…”. Jau Singapūrā, kad veidojām video sižetu par tur aizvadītajām dienām, man šī frāze bija iesēdusies prātā. Tad nu es gribu, lai tu, mans mīļais lasītāj padomā un atceries, ko tu vienmēr atcerēsies no 2010. gada? Kas bija tavs trakākais / stulbākais / sirsnīgākais / mīļākais / neaizmirstamākais piedzīvojums, kas ar tevi notika? Varbūt tie bija velti nodzīvoti 12 mēneši…

Ko es atcerēšos? Kā es un mana komanda triumfējām Latvijas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā. Jāņus, kur es viens pats apēdu lielo, zaļo gurķi. Vasara. Kā es mēģināju piedalīties Dziesmu Svētkos (nesanāca). Positivius 2010. Trakais brauciens ar savu automašīnu Škodu uz Marseļu. Ikšķiles svētkos, kuros R**s (vārds mainīts, hah) pietaisīja bikses. SINGAPŪRA. Rudens viskija vakarus/naktis. Pirts svētdienā.

Noteikti, ka ir vēl piedzīvojumi, kurus esmu aizmirsis, taču man tāda sajūta, ka vēl kaut kas neaizmirstams notiks arī pēdējās gada 16 dienās. Priekā!

9 thoughts to “I will always remember…”

 1. Velti nodzīvoti 12 mēneši tie tiešām nav.
  Domāju, tie ir pagaidām dzīves skaistākie un vērtīgākie 12 mēneši.
  Neaizmirsīšu nekad, jaunā gada sagaidīšanu – hipiju ballītē, kā nosvinēju tiesību saņemšanu tēlojot svēto mariju, Turīnu (kas kā pilsēta ir pasaka), Lauriņas sagaidīšana mājās, lielāko nodevību kādu var saņemt no labākā drauga, Jāņus (paši labākie, Oda kodums pierē, Ūdenspīpe uz mana balkona (Lauriņas sekas), mierīgākie, sirsanīgākie un mīļākie līdz šim kādi bijuši, ar sev svarīgiem tuvajiem), Voodoo, crazy ballīti ar Kati Mārupē (dziesma – Memories), Positivus (telts pie jūras, matrača pūšana, nelaišana mašīnā – mēģinot ielikt drive), BBP (ballīte līdz pēdējam šarmanti krieviskajā dzīvoklītī ar paklājiem pie sienām), māsas kāzas, Ikšķiles pilsētas svētki ar visām pietaisītajām biksēm, 18. novembra salūts un tas kā es paliku ļauna, Rūķu vakars Ikšķilē, forumcinemas – filma thetown (pēc trešdienas ballītes), Amsterdama (ar Līvu un zālīti), svētdienas pirtis, Prāta Vētras koncerts, 11.decembra ballīte līdz brīdim, kad raikons mani izrāva laukā.
  Man liekas, ka es vēl šo to esmu aizmirsusi.. Un vēl Raiti ir palikusi filma, kuru es gribu noskatīties, iesākām skatīties.. =)

 2. Neaizmirstamākais – 5 mēneši,ko pavadīju ASV
  Neaizmirstamākais II – 3. vieta EIROPĀ
  Stulbākais – driftošana ar mašīnu pagājušonedēļ
  Sirsnīgākais – 16.maijs – atvadīšanās no ASV
  Trakākais – viss kārtīgā “atpūšanās” ar savējiem LV stilā :D (Ikšķilsvētkus, rūķu vakaru un The Town ieskaitot :D)
  Mīļākais – 17. maijs – atgriešanās MĀJĀS

  p.s. citi komentētāji saņematies!! :D

 3. Es jau šodien mazliet globālāk paņēmu, domāju par pēdējiem 4 gadiem Universitātē – daudz kas labs notika, pārāk daudz, tāpēc vnk atzīmēšu viskrutāko – vislabākie kursabiedri visā pasaulē :P

 4. I will remember this year very well…šis man bija diezgan pārmaiņu pārpilns gads. Atraktīvāk iesaistījos studentu dzīvē, izbaudīju viņu. Mans materiālais stāvoklis ir uzlabojies, un esmu savā veidā ļoti apmierināta ar savu tagadējo dzīvi. Man prieks ka katru gadu man ir arvien vairāk jaunu un foršu draugu un ciešākas attiecības ar foršajiem, mīļajiem kursabiedriem veidojas. Šī gada laikā ir tik daudz forša ir noticis ka visu nevar uzskaitīt! Bet ceru, ka jaunais gads būs tik pat pārmaiņu pārpilns un ceru ka diploms būs manā kabatā :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *