Apceļo Kurzemi ar geocaching

Sestdien kopā ar Ievu, Roni, Rihi un Edgaru agri no rīta devāmies ceļā, lai ar GPS spēles geocaching palīdzību gūtu dienas laikā nelielu ieskatu Kurzemē. Mūsu galvenais mērķis bija it kā pamests 200 metrus garš radio tornis aiz Kuldīgas, no kura paveras viens no skaistākajiem skatiem Latvijā, tomēr kādam nav paticis iepriekšējo meklētāju aktivitāte un tas ir nobloķēts, aizlāpot pirmo platformu. Mani kolēģi jau sāka domāt, cik būtu liels sods par ielaušanos privātīpašumā, tomēr devāmies prom neapmierināti. Varbūt kādreiz naktī…

Tornis

Pa ceļam iegriezāmies dažādās industriālās un arī ainaviski skaistās vietās. Daudz kur gājām arī ar kājām, tāpēc bieži vien piemirsās fotoaparāts. Pa ceļam paviesojāmies arī vecajā Tukuma lidlaukā, kur milzīgos angāros, kas paslēpti ar kārtīgu zemes slāni un biezām durvīm, pagājušajā gadsimtā glabājās mūsu militārās lidmašīnas.

Tukumā

Tukumā

Ceļojuma laikā izvēlējāmies dažādus nepopulārus ceļus, kas aizveda pie interesantām vietām. Piemēram, uzbūvētam tiltam pāri Abavai, pie kura nepieved neviens ceļš.

Tilts pār Abavu

Pa ceļam apstājāmies arī pie divām vecām vējdzirnavām Slokā un Grenčos. Meža vidū atradām pamestu laivu, bijām arī citā laivu kapsētā un vērāmies abos virzienus gar jūras krastu skatu tornī Mazirbē. Edgars kā obligātu apskates objektu pieprasīja arī Irbenes lokatoru, kuras apkārtne pamesto dzīvokļu ēku dēļ atgādina Černobiļu. Vienīgi, cerams, radiācija nav…

Laiva mežā

Irbenes lokators

Pamestās ēkas Irbenē

 Tieši dēļ geocaching mūsu ceļš Kurzemē neveda caur ierasto Kuldīgu, Ventspili un Liepāju, bet gan citām interesantām vietām. Turklāt man labāk patīk meklēt kastītes vietās, kur nav jābaidās no spēles nezinātājiem. Bijām arī Slīteres dabas parkā, Piltenē un citur. Redzējām ļoti daudz ko, taču palika arī vēl daudz kas neapskatīts. Nobraucām aptuveni 600 kilometrus, atpakaļceļā tumsas aizsegā gandrīz notriecām mežacūku ģimeni. Esam ļoti apmierināti. Brauksim vēl.

7 thoughts to “Apceļo Kurzemi ar geocaching”

 1. pr, tautas balss pati stāstīja par geocachingu. Domāju, ka, ja viņi gribētu smelties materiālu, sen jau būtu atraduši un uzrakstījuši par šo un visiem citiem slēpņiem.

  Geoforums arī visiem brīvi ir pieejamais…

 2. vari pastāstīt, kā Tu ar mašīnu iebrauci iekšā, tajā lidlaukā, es tur ar kājām pat ieiet nemācēju.
  Maybe mail me some map or smth? :o
  Paldies :)

 3. Satisfied New Year !!

  Invite to SourcingIC.com and we are trying to find your RFQ or Bom Listing for us to estimate.

  We are Hong Kong supplier of the following IC brand names for 15 years:

  TOSHIBA
  ALTERA
  ANALOG TOOLS
  TEXAS TOOLS
  ST.
  FAIRCHILD.
  ATMEL.
  XILINX.
  MICROCHIP.
  SAMSUNG.
  MAXIM.
  NEC.
  NXP.
  ON SEMI.
  PHILIPS.
  FREESCALE.
  INFINEON.
  INTERSIL.
  STRAIGHT TECHNOLOGY.
  MOTOROLA.

  I know you might require to find ICs.

  The major mission for us is sourcing ICs. As you recognize greater than 99% ICs offered in this world could be located in China, yet it is time-costly to find or send inquiries to countless distributors or firms individually to find who obtained supplies as well as get great quote!

  Step 1: Skype or email our colleague: sales@sourcingic.com.

  Action 2: Tell us component number as well as the quantity or other requirements.

  Action 3: I will certainly source from vendors and also our teammate will certainly choose the reliable supplier to quote.

  Step 4: Our skilled IC technicans will test the ICs to verify they are genius and also working well.

  Step 5: Well packed as well as shipped.

  Payment Technique:.
  Paypal/ Western Uniuon/ TT.
  See you!
  Best Regards,.
  Sourcing IC.
  To supply every uncommon ICs.

  Business History:.
  Souring IC Ltd is a Hong Kong based company with China offices in different provinces. We supply a large range of digital elements, focused on IC including Sound IC, Power Management IC, Consumer Electronic IC, and so on. Our objective is to provide any kind of components which are challenging to be sourced in the electronic market, particularly the one discountinued by manufacturing facilities. With the assistance of newest A.I system as well as the elite teammates we possessed, we are able to source every ICs that is not commonly used by the co-operation with thousands manufacturing facilities as well as agencies in China. We have the ability to offer the most competitive rate without MOQ.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *