Zīmes: kurš labāks?

Lēnām jau sāku pārvērsties par video portālu. Šīsdienas aktuālākais video ir Madaras Rubes publicētais Koju Love, kas veidots, lai piedalītos Studentu Paradīzes video konkursā. Video tiešām izdevies ļoti mīlīgs, taču visu tā labo domu sabojā, ka tas ir plaģiāts īsfilmai Signs. Vismaz atsauci varējāt uzlikt… Savā blogā publicēju abus video – augšējais latviešu veidotais, apakšējais oriģināls. Kurš tev patīk labāk?

9 thoughts to “Zīmes: kurš labāks?”

 1. Vakar noskatījos šo video un tiešām – ja jau ņem ideju no kaut kurienes, nekautrējies atsauci ielikt citādāk tā muļķīgi sanāk. Ja būtu ielikta atsauce, tad būtu vērtējums “Jauks mēģinājums radīt ko līdzīgu”, kamēr tagad sanāk – “Jauks mēģinājums nozagt ideju”.

 2. 100% orģinālais ir labāks, kaut vai vien tamdēļ, ka aktieri izdzīvo situāciju, nevis mēģina parādīt viņa emocijas ar palīgierīcēm, ka piemēram esmu skumīgs- man ir krekliņš ar bēdīgu sejiņu!!!
  piedodiet, bet tas nekur neder!!!

 3. Tātad sveiki visi, kas mūs vēro. 21.gs. lieliskākais saziņas līdzeklis – internets. Informācija TIK ātri pārvietojas no cilvēka uz cilvēku, ka grūti to aptvert. Bet jāsecina – mērķis sasniegts! Paldies jums dārgie skatītāji! :)

  Sāksim ar pirmo lietu – kopš kura laika esam paziņojuši, ka esam profesionāļi. Video ir jauniešu veidots par tēmu – komunikācija bez vārdiem, kuras rezultātā uzplaukst mīlestība. Salīdzinot ar Signs – tas pats komunikācijas veidz – bez vārdiem un ar lapiņām. Un tēma – Love. Izpildījums cits. Vide cita. Cita saruna. Cits piegājiens. Cits lūzuma punkts. Cita veida izaugsme. Neviens šeit nepretendē uz idejas autentiskumu. Šāda situācija sastopama uz ielas, veikalos iepazīstoties, darbā, skolā, galu galā kā tad nereti notiek špikošana pamatskolā? Parādot lapiņu pa gabalu ar pareizo atbildi.
  Šeit pat nav bijis mērķis sacensties ar profesionāļiem. Vienkārši video priekš konkrēta konkursa.

  Otrkārt – mani sasmīdināja komentārs ar skumīgo lācīti. Cilvēki skatās tik ļoti virspusēji. Pat neiedziļinoties jauniešu emocijās, patiesās emocijās. Acis, smaidi, attieksme.. Krekliņš ar lāci ir vienkārši krekliņš, nevis kāds papildus ierocis.

  Vārdu sakot – liels paldies, ka skataties video! Prieks dzirdēt tik pozitīvas atsauksmes. :) Mūsu mēŗkis sagādāt cilvēkiem prieku un likt pasmaidīt ir sasniegts!

 4. Madara, internetā viss notiek ļoti ātri. Ja jau jūs Signs video uztverat tādā veidā, kāpēc tad tiek dzēsti komentāri jūtūbes kanālā, kas satur linku uz šo filmu?

  Lai veicas konkursā!

 5. Var redzēt,ka LV video ir banālāks, jo īstenībā viņi nemaz nebija tik tālu viens no otrai, lai nevarētu sabļaustīties.. :D
  bet man patika LV video mūzika :)

  jā, un tu esi pārāk daudz sācis sērfot youtube

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *