Lēciens ar gumiju Siguldā

Ziniet kāda ir labākā dāvana dzimšanas dienā? Tas ir lēciens ar gumiju no trošu ceļa vagoniņa Siguldā, ko draugi man uzdāvināja 21. dzimšanas dienā maijā. Savu iespēju kritienam iestieptā gumijā kopā ar māsu un Ievu izmantoju tikai vakar 9. augustā, kad kopā ar vēl pāris drosminiekiem karājāmies virs Gaujas. Bija šausmīgi bail (es esot bijis zaļš), bet mēs to visi izdarījām.

Tā kā es biju no visiem mums biju visvairāk nobijies, tad es vienkārši piegāju un ātri, ātri izlecu ārā, ka mūsu operators paspēja mani nofilmēt tikai karājoties gaisā. Pēc tam Ievai bija nepieciešama neliela palīdzība, bet Laura izleca ārā smejoties. Lūk, arī video!

12 thoughts to “Lēciens ar gumiju Siguldā”

 1. Jā, es ar štukoju, ka labprāt izlektu, bet ir bail no augstuma :D

  A kā pats lēciens? :)

  nav baigais sitiens vai rāviens tanī brīdī, kad gumija nostiepjas?

  Un cik ilgi sanāk karāties, kamēr novāc? Vai nomet Gaujā? :D

 2. rāviena nav nekāda, lielas šūpoles. karājies kopumā līdz minūtei līdz vagoniņš aizbrauc līdz Gaujas malai.

  bail bija ļoti. aptuveni pusotra sekunde brīvais kritiens (aizmiedzu acis beigās), bet pēc tam jau šūpoles. ļooti forši :) vai otrreiz mēģināšu – nezinu. 25 lati tiešām par dārgu priekš stresa un bailēm (šausmīgi nepatika, kā šūpo to vagonu, kad citi izlec) stundas garumā un minūtes karāšanās!

  To Tarzānu jau skatījāmies. Nākamnedēļ droši vien uz Siguldu vēlreiz aizbraukšu pa taku varbūt pastaigāt, kā arī katapulta.

 3. Tad bezmaz vairāk nē, nekā jā? :(
  Bet nu pats lēciens ir tā vērts, ja neskaita karāšanos un to ilgo gaidīšanu līdz lēcienam? :)
  Es ar vot visvairāk domāju par to cenu,bet domāju,ka varētu 5dienā + ir vēl Alfas atlaižu kupons ar 10%,tad sanāktu 18ls :)
  Es vēl gribētu pamēģināt Aerodium`u, kas arī ir padārgs prieks…

 4. Otrreiz ir grūtāk, jo tu zini, kas tevi gaida. Tā kā man vēl bail no augstuma diezgan…. Tagad esot jābrauc uz Lietuvu no televīzijas torņa lekt, garāks lēciens esot – domāju tikai tādā gadījumā lektu.

  Ja leksi ar gumiju, aerodium dabūsi 10ls atlaižu kuponu. Man iedeva!

 5. Man šausmīgi gribās….
  bet atceroties to, cik bailīgi man bija ielēkt jūrā no aptuveni 10m augstuma, kur tu redzi visas klintis jūras dibenā, man sāka trīcēt ceļi un tad es vnk lecu, tad pieļauju, ka ļauties gumijai būtu vēl baismīgāk…. :D

  1. ietām nav vecma erobezojums ,bet neiladigie ar vecākiem ,ir svara ierobežojumi gan dadzums(mx weight) gan mazums(min veight) neatceros kādi svari der no līdz

 6. Nu man dzīvē gadijies tā ka man pieščirta 1.grupas invalīda apliecība ,bet mana humora izjūta nav sačakarēta joks – tā kā kļuvu par invalīdu ektrem pietrūkst gribu izlekt ar gumiju ,Es neko neatradu par to ka kautkas atgadijies,iespējams ūdīgi meklēju var būt kāds kautko zin padalās ar informāciju

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *