Gandrīz iPhone

Jau rakstīju, ka pēdējā laikā esmu pamatīgi aizrāvies ar ebay. Tā rezultātā šodien, pirms tam noziedojot nepilnus simts dolārus, uz mājām beidzot pastnieks atveda falšo iphonu – Touch Phone i9 3G, kas pēc pirmā acu uzmetiena ne ar ko neatšķiras no izslavētā iphona.

telepons

Lūk, labajā pusē redzams mans pieminētais telefons, bet kreisajā rokā redzams kruts maciņš (nāca komplektā), lai visi tavu draugi domātu, ka tev ir pats krutākais telefons pasaulē. Skaidrs, ka šis telefons nevar sacensties ar aplikācijām, kas pieejamas īstajam iphonam, taču šī telefona lielākais pluss ir tas, ka tajā var ievietot divas SIM kartes, ar kurām telefona lietotājs var strādāt vienlaicīgi.

Telefons ir pārpildīts arī  ļoti daudz ķīniešu spēlītēm, tomēr man kā Nokia E51 lietotājam prasās arī Wireless tīklu uztvērējs. Īsziņas bieži nerakstu, bet mani pirksti liekas pārāk tukli, lai trāpītu pa īstajiem burtiem. Mūziku klausīties var, uzfočēt kādu fotogrāfiju vai uzņemt video arī ir iespējams. Ar komplektā nākošajam austiņām paklausījos arī radio.

Telepons

Ko ar šo telefonu darīšu tālāk? Iespējams, pārdošu kādam draugam, kas šobrīd lieto veco labo Nokia 3310 vai pussaplīsušu SonyEricson. Sliktākajā gadījumā mēģināšu nopārdot ss.lv vai zip.lv, kur līdzīgu sludinājumu netrūkst.  Pagaidām paspēlēšos, taču nedomāju, ka šo telefonu mainīšu pret savu Nokia E51…

7 thoughts to “Gandrīz iPhone”

  1. Un kur ilustratīvi piemēri ar uzņemtajām fotogrāfijām, aplikācijām utml. Starp citu var pamēģināt iebakstīt kādu java applikāciju kā piemēram tiny twitter vai twibble, ja viņam vispār ir java

  2. Ja izdomā pārdot pa saprātīgu cenu, labprāt pamēģinātu, kaut kā neizdodas atrast normālu telefonu priekš divām sim kartēm. Varbūt šitas būs labāks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *