Drakulas svešās asinis

Drakulas svešās asinisPiektdien kopā ar Ievu biju uz Dailes teātra vienu šobrīd vienu no populārākajām izrādēi rokmūziklu “Drakulas svešās asinis“, kur divu stundu garumā spēlē grupa Dzelzs Vilks. Pašlaik internetā lasu dažādas atsauksmes – citiem patīk, citi atzīst, ka izrāde ir pēdējais (es – atvainojos) mēsls. Arī mani izrāde sevišķi nepiesaistīja. Jāsaka pat godīgi – otrajā cēlienā palika garlaicīgi. Vizuālais izskats izrādei ir ļoti labs, bet sižets vājš. Nesapratu es domu līdz galam, ko izrāde gribēja man pateikt. Jāspriež, ka cilvēkus, kas bijuši uz šo ierādi, var iedalīt divās daļās – tiem, kam ļoti nepatīk, un tie, kam tā liekas ideāla.

Pirms divām nedēļām tajās pašās telpās biju uz komēdiju “Penelope un Diks“. Komēdijas man vienmēr likušas saistošākas un aizraujošākas, kaut arī biežāk lasu dažādus spraigus detektīvus, bet krimiķi skatīties divu stundu garumā man nepatīk. Izrādes beigās gan bija, kā virs izrādes augšējā rindā komentēja viens jaunskungs, aplauziens, tāpēc izteikti garie aplausi izpalika. Izrāde patika – mūsdienīgs sižets un labs tēlojums īpaši Rēzijas Kalniņas izpildījumā.

Vēl viens secinājums uz teātri vai kino nevar iet biežāk kā reizi mēnesī. Ieva jau izteikusi neskaitāmas vēlmes redzēt citas izrādes.

Papildināts. Tikko pēc Ievas ieteikuma nopirku pēdējās biļetes uz 6. jūnija izrādi “INTIM“.

3 thoughts to “Drakulas svešās asinis”

  1. Tev laikam taisnība attiecībā uz to, ka ir tādi, kuriem ļoti patīk un ir tādi, kuriem nepatīk. Penelope un Diks mani uzrunāja ļoti, tiešām patika! Drakula – svešās asinis arī patika. Protams, vairāk uzrunāja Penelope, bet apgalvot, ka otra minētā izrāde man nepatika nevaru!

  2. NU nu nu…..
    galvenais ka biļete uz INTIM, tik ilgi gaidīju….
    Uz viņu nevarēja biļetes dabūt kādu pusgadu mmm…..
    Paldies…

  3. nu biju uz drakulu. likās ok, tikai beigās neuztvēru, laikam nesapratu domu kādēļ tie vīrieši tur stāvēja un vispār beigas likās tādas ne pāŗāk sakarīgas. bet ‘mūzika un tēlojums patika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.