Esmu gatavs

Līdz Jaunajam 2008. gadam atlikušas mazāk nekā 22 stundas. Esmu gatavs. Pašlaik tīrs, tikko iznācis no dušas, sēžu savā istabā un vēl smaržoju pēc dušas želejas. Savas dzīves 20. jauno gadu sagaidīšu Cēsu rajonā Ģikšos Edgara mājā meža vidū pie dīķa kopā ar vēl 12 cilvēkiem. Būs jautri.

Rīt vēl jānomazgā sava Škoda, jo viņa pēc brauciena uz Balviem ir kļuvusi vēl tumšāka. Ieva teica, ka, ja mana mašīna nebūs tīra, tad nekur ar mani nebrauks. Man viņas kompānija sevišķi patīk, tāpēc nekas cits neatliek kā rīt celties pulksten desmitos un spodrināt savu auto. Beidzot kārtīgs iemesls pārvarēt slinkumu un iepriecināt sevi un citus!

Kas noticis šajā gadā? Janvārī pēc četru mēnešu cītīgas mācīšanās savā īpašumā ieguvu autovadītāja apliecību, bez kuras nu vairs savu dzīvi nevarētu iedomāties. Jūnijā, nokārtojot matemātikas eksāmenu, pieliku punktu vidusskolas gaitām. Augusta sākumā saņēmu savu atestātu ar četriem B burtiem un iesniedzu dokumentus studijām Latvijas Universitātē. Gribēju mācīties žurnālistiku, taču izvēlējos studēt lietišķās informātikas skolotāja specialitāti, kur iegūtās zināšanas jau šobrīd, kaut minimāli, tiek pielietotas strādājot par skolotāju. Septembra beigās saņēmu uzaicinājumu darboties žurnālā “Sports”, esmu anormāli priecīgs. Arī diktofons jau iesvētīts ar 40 minūšu garu interviju angļu valodā ar IHF prezidentu Mustafu Hasanu, kas nesen viesojās Rīgā, tagad priekšā tulkošanas darbs.

Tagad gatavojos sava mūža pirmajai sesijai. Studiju laikā daudz slinkots. Saņemts, cerams, viens automāts, taču nerādās, ka sesija būs grūta. Lai tev un man veicas 2008. gadā!!

9 thoughts to “Esmu gatavs”

  1. NU mašīna ir arī vēl joprojām tīra, tā kā bija jēga :p
    Tu aizmirsi pieminēt vēl dažus interesantus faktus, kuri ir notikuši pagājušajā gadā ;)
    Laimigu jauno gadu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.