Kuru žurnālu izvēlēties?

Ceļā uz Slovākiju piestājām ierastajā pieturā Bauskā – Rimi. Man bija tikai viens mērķis. Savu grāmatu biju aizmirsis Ikšķilē, tāpēc man bija nepieciešama kāda lasāmviela.

Sākumā plauktos meklēju “Sporta Avīzi”, taču to neatradu. Nekas. Tāpat tur neko vairāk par hokeju, basketbolu, futbolu un tenisu neraksta. Dzeltenajiem žurnāliem, kuri raksta par sabiedrībā pazīstamu cilvēku privāto dzīvi, pat nepieskāros. Ātri izšķirstīju “GEO”, “Ilustrēto pasauli” un “Ilustrēto vēsturi”, taču ne saturs, ne cena mani neuzrunāja. Uzmetu aci arī “FHM” un “Klubs”, tomēr atstāju tos guļam plauktos.  Uzmanību pievērsta “Rīgas Laiks” ar Artūru Medni uz vāka, taču tas maksā, manuprāt, ir neadekvāti augsta, arī tēmas, atskaitot Medņa interviju, nesaistīja. Visbeidzot plauktā pamanīju jauno žurnālu “Ir”, kurā, ātri izšķirstot, atradu vairākas interesantas tēmas. Turklāt gandrīz no visiem manis nosauktajiem žurnāliem tas maksāja mazāk par vienu latu – 70 santīmus. Pārējiem cena ir neadekvāti augsta.

Vēl netālu no Kauņas “Ir” jau bija praktiski izlasīts (laikam vajadzēja vēl kaut ko nopirkt). Iepriekš biju lasījis tikai “Ir” pirmo numuru, taču joprojām tā žurnālisti turpina priecēt ar interesantām tēmām. Sveicieni no Slovākijas!

5 thoughts to “Kuru žurnālu izvēlēties?”

  1. Nu man … te vispār nav lasāmvielas latviešu valodā, ja nu tikai tas ko var izlasīt internetā, tāpēcv esmu krietni atpalikusi no notikumiem Latvijā… Sveiciens no Grieķijas!;)

  2. NU pēdējo gadu laikā Latvijā sāk vismaz uzrasties noŗmālas lasāmvielas, kā piemēram, Geo, visas dižās zinātnes! Bet nu jā… cenas īsti nav pa kabatai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.