Pirmais gads ar Twitter

 Twitter  logoIzrādās 7. maijā apritēja gads kopš mana pirmā tvīta populārajā mikro blogošanas servisā Twitter. Pārāk bieži par manām aktivitātēm mani 240 sekotāji nevar lasīt, jo vidēji vienā dienā uzrakstu nedaudz vairāk par diviem tvītem (kopā 800 tvīti). Bez sava personīgā konta pārvaldu arī handbola kluba “LSPA” kontu, kā arī Latvijas Handbola federācijas kontu, tomēr ar savu aktivitāti šajā jomā nav izdevies piesaistīt pārāk daudz personas uzsākt tvītot. Handbolisti, spriežot pēc sekotāju skaitu abiem handbola kontiem, Twitterī ir ļoti maz…

Neesmu aktīvs ziņu rakstītājs, taču patīk lasīt citas ziņas, kurās bieži vien var atrast daudz ko noderīgu, aktuālu un interesantu. Tiesa, ļoti daudz sekotāji apraksta arī savas ikdienas darbības, kas, manuprāt, bieži vien ir lieki un interesē tikai mazai daļu sekotāju (bieži vien arī es šajā jomā grēkoju). Sekoju līdzi arī vairākiem personīgi pazīstamiem cilvēkiem, taču uzsākt kādu lietot Twitteri praktiski nav izdevies (ir daži izņēmumi).

Viegli Twitterī atrast atbildes uz dažādiem specifiskiem jautājumiem, kur Google nevar palīdzēt. Ļoti labi Twitteris kalpo kā atsauksmju katalogs par firmām, pasākumiem, teātra izrādēm, kino un citiem notikumiem. Sekot teksta tiešraidē varēja gandrīz visām Latvijas hokeja izlases spēlēm pasaules čempionātā, tomēr pēdējos mačos ziņas bija retas un slikti informējošas.  Jāatzīst, ka tomēr Twitteris ir vēl viens veids, kā nosist laiku ne tikai sēžot pie datora, bet arī sabiedriskajā transportā vai sastrēguma laikā automašīnā. Tie noteikti nav vienīgi iemesli, kāpēc būtu vērs reģistrēties Twitterī, tāpēc gaidu arī tavu viedokli. Kāpēc tu lieto vai nelieto Twitteri?

One thought to “Pirmais gads ar Twitter”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.