Handbolam sava spēle

Handball Challenge

Līdzīgi kā futbolam, hokejam un basketbolam arī handbolam beidzot top sava spēle. Līdz šim handbolistiem bija jāsamierinās ar dažādiem menedžeriem vai 7 metru soda metienu izpildes spēlītēm, taču jau pirmajā Neutron Games izstrādātājā beta versijā Handball Challenge – Training Camp Vol.1 ir iespēja patrenēties, kā arī ar pārspēt vārtsargu ātrajos uzbrukumos. To lejupielādēt var oficiālajā mājas lapā. Galīgo spēles versiju izstrādātāji sola izlaist 2011. gadā.Instalējam, testējam un gaidām nākošo bet versiju, kuru Neutron Games sola jūnija sākumā.

Spēlētāju lomās iejūtas Vāciajs 1. bundeslīgas klubu handbolisti Konrad Wilczynski (Füchse Berlin) un Mario Kelentric (MT Melsungen). Piedāvāju noskatīties arī dažus video:3 thoughts to “Handbolam sava spēle”

  1. Kā jau vienmēr Treilers ir baigi uzkrāsots,pārspīlēts!

    Ņemot vērā ka šī ir pirmā handball spēle,nekas dižš te nebūs un arī tas ka publicētājs,ražotājs…editori..un visi tie parējie nav nekādi populāri!
    Ja spēli veidotu EA,THO,2k un daudzas citas populāras lielbudžet firmas…sagaidīt kaut ko labu varētu…taču pagaidām spēle vel nav izdota ,spriest par to daudz vel nevar… :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.