Nav 1983., ir 2010. gads

Nodzīvota desmitgade jaunajā gadsimtā. Laiks paskrējis ātrāk par vēju. Vēl nesen bija tikai 2000. gads, bet citiem vēl nesen bija arī 1983. gads. Pievienošos grupas Mofo dalībnieka Arņa Račinska sveicienam: “Reaģējot uz tā laikmeta stila ietekmi uz šo desmitgadi, dziesma ir par padomju bērna astoņdesmitajiem. Un tiem nav nekāda sakara ar digitālo sintezatoru skaņām, briesmīgu meikapu un frizūrām. Es ceru, ka tas viss pāries un beigsies līdz ar jauno desmitgadi. Kičs aizies, kvass paliks. Priecīgus svētkus!”

Lai šis gads būtu labāk par nākošo! Un draugi (daļa), ar kuriem kopā sagaidīju jauno gadu, – lai jūs to nenodzīvojat, kā sagaidījāt! Klausāmies un priecājāmies par grupas Mofo jauno dziesmu 1983.

3 thoughts to “Nav 1983., ir 2010. gads”

  1. Nekāda desmitgade nav nodzīvota. Nodzīvoti ir tikai deviņi gadi. Desmito mēs dzīvojam pašlaik. Savus pirkstus uz rokām tu arī sāc skaitīt ar viens un beidz ar desmit, nevis ar nulli sāc un beidz ar deviņi.

  2. Salīdzināt pirkstus ar gadiem nav pareizi. Gadus sāk skaitīt no nultā gada 1990tais (ieskaitot) un līdz 1999tajam (ieskaitot) vai 2000 (neiskaitot) – sanāk, ka ir 10 gadi un desmitgade ir noslēgta.

    Laimīgu Tev arī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *