Sapņu piepildījums

Mans autiņš

Kad vēl biju mazs puika un spēlējos ar rotaļlietām, vienmēr sapņoju par radio vadāmo mašīnīti, lai ar to varētu spēlēties tāpat kā Kevins Alekss no filmas Vienas Pats Mājās 3. Taču tad šie foršie autiņi bija pārāk dārgi, mana ģimene to nevarēja atļauties, bet es paliku bešā. Šodien, braucot mājās no treniņa, iebraucām Rimi un es sev ļāvu to prieku par nieka desmit latiem uzdāvināju sev otrajos Ziemassvētkos šo jauko mašīnīti. Viens no maniem sapņiem ir piepildījies.

Galvenais, ka mana jaunā formula ne tikai ātri lavierē pa istabas stūriem, bet arī mirgo un rūc kā īsta formula. Tagad vēl atliek atrast vieglu un lētu bezvadu kameru un varēšu sākt apkarot noziedzību Ikšķilē.

10 thoughts to “Sapņu piepildījums”

 1. Īstenībā, man arī nekad nav bijusi radio vadāmais auto.. Cik šim tālu iet radio signāls un vai tiešām labi vadās? (parasti šiem ķīniešu ražojumiem uz vienu pusi velk vairāk, kā otru un ir tamlīdzīgi gļuki..).

 2. Man bijušas 3 radiovadāmās mašīnas.
  Pirmais bija LADA (!) – kaut kāds 8. žigulītis sarkanā krāsā.
  Pēc tam par draugu dāvinātu dāvanu karti nopirku tādu mini mašīnīti. Videnē laikam gāju. Pa skolu bija jautrība.. :) Viņa bija tik liela kā apmēram 1/3daļa no standarta datorpeles.
  Un tad bija diezgan liels draudzenes dāvināts džips. Tam biju licis klāt arī kameru. :)
  Šitās mašīnītes laikam nekādā vecumā neapnīk.. pat mans vectētiņš ar manējo spēlējās kamēr vairākas reizes izlādēja aķi..

 3. pbs, no viesistabas arī virtuvē vēl var vadīt šo.

  bišku vairāk prasīto pagrieziena rādiuss, bet arī ir ciešami. labi šādi autiņi tak maksā pat simtos, tā kā mans ir ļoti labs. :)

 4. Prieks,ka tev prieks. Un ziemīši, manuprāt, ir tas laiks,kad varam nekautrējoties ļauties īstam pat bērnišķīgam priekam par visdažādākajām lietām. (: Ā, un priecīgus visiem Ziemīšus!

 5. Man ir bijusi viena radiovadāmā mašīna. Krustēvs uz Ziemassvētkiem pirms daaaudziem gadiem (~12-13 g.v) uzdāvināja. Identiski tādu pašu kā brālēnam. Nu domājām, ka būs lielie prieki – bet aplauzāmies pie tā, ka abas mašīnas gāja uz vienu frekvenci :D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.