Šokolāde un cukurvate

Šokolādes strūklakaNedēļas nogalē biju uz Ievas māsīcas kāzām. Neskaitot kāzas sen atpakaļ, šajā reizē tomēr sapratu vairāk, kas un kāpēc notiek. Laikā, kad jaunais pāris kaut kur piecas stundas klīda apkārt, viesiem piedāvāja pašrocīgi apliet augļus ar šokolādi no attēlā pa kreisi redzamās šokolādes strūklakas. Es, kā liels šokolādes cienītājs pie šī aparāta pavadīju daudz laika. Pat mati šokolādei netika smādēti.

Apkārt nemitīgi grozījās arī kāds cilvēks, kas bija uzvilcis T-kreklu ar adresi www.struklaka.lv uz muguras un uzpasēja strūklaku. Šodien arī apciemoju augstāk minēto vietni, interesējoties par cenām. Biju nedaudz šokēts. Cenas mērāmas pat vairākos tūkstošos, tāpēc lēšu, ka attēlā redzamā strūklaka tikusi izīrēta. Vietnē tiek piedāvāts iegādāties arī mazākas strūklakas, kas nav nemaz tik dārgas, un arī citi salduma aparāti.

Manu uzmanību vēl piesaistīja arī cukurvates automāts. Nedēļas beigās biju ekskursijā uz Lietuvu. Kopā ar Snuķi divu dienu laikā katrs apēdām pa piecām cukurvatēm. Ļoooti garšīgi! Tāpēc arī izskanēja doma par tāda aparāta iegādi. Es atradu!

Šokolāde un Cukurvate

Pēc piektās vates un ilgas šokolādes ešanas, var sākt šķebināt, tomēr jebkurš būtu priecīgs par šādām ierīcēm savās mājās. Tikai nevaru izlemt, vai tērēt 111 latus kaut kam tādam?

10 thoughts to “Šokolāde un cukurvate”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.