Potīte II

Par mani rūpējas. Vakar piezvanīja no handbola federācijas un apjautājās, kā mana kāja jūtas. It kā jau atbildēju, ka normāli, bet šā vai tā mani aizsūtīja uz Mežaparku pie sporta ārsta Āra Aivara, kurš mani aizsūtīja uz procedūrām. Procedūras īsumā šājas: vispirms jāuzvelk kaut kas līdzīgs saulesbrillēm un tad manu potīti apstaro ar lāzeri (lai mazinātu pampumu, kas tiešām jau praktiski pazudis), tad to nosmērē ar krēmu un “braukā” pa viņu ar tādu mazu verķīti, bet gala rezultātā uzliek kompresi ar smēri, kas jātur vismaz 12 stundas. Vēl arī iedeva sargu, kas stingri nofiksē potīti. Tajā sporta centrā vispār pilns ar traumatiskiem basketbolistiem, vakar vienu pat atpazinu – Armandu Šķēli, šim kaut kas ar roku nav kārtībā vai arī viņam vienkārši patīk meitenes, kas veic procedūras.

Uz Mežaparku tagad jādodas katru dienu, jo procedūras jāatkārto laikam desmit reizes, tas visdrīzāk nozīmē, ka sportot nevarēšu vēl arī nākošo nedēļu. Vispār forši, ka pa reizei piezvana komandas biedri un apjautājas, kā ar potīti. Turpinām atpūsties… 

16 thoughts to “Potīte II”

  1. Barons un Rytas spēlē ievēroju, ka Šķēlem nobintēta bija viena plauksta, bet šā vai tā spēlēja.. tā ka gan jau ka nekas pārāk nopietns! :)

    A par Tavu potīti.. Ja jau tikai sastiepi saites, tad ātri pāries, vismaz man ātri pārgāja sāpes un pampums, vienīgi zila un pēc tam celtena tā kāja bija diezgan ilgi :)

  2. Jā, Šķēlem kaut kāda mikrotrauma. Pēdējā spēlē, ko redzēju bija apsējs. Redzēs vai svētdien būs vai nebūs apsējs, gan jau smukās meitenes būs izārstējušas.

  3. nu galvenais saārstēt jau tā, lai pēc kārtējās neveiklās kustības atkal nebūtu sastiepums… man jau, kā vārsargam sitienu pa kāju ir jāsaņem, ja būtu tikai jākustās, tad jau vieglāk :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.