Edavārdi

Neklausos es regulāri repu, bet šitas čalītis, kurš stādās priekšās kā Edavārdi ir no manas vecās skolas un vienkārši ierullē. Dzīvē reāls džeks, pluss vēl normāls vietējais hīts Mohikānis (lejupielādēt šiten), kuru iesaku noklausīties jums visiem, ieklausās tekstā un bauda mūziku. 

“Bieži dzirdēsi šai tekstā vārdu es,
Jo pārējai pasaulei nav nākotnes,

Piedodiet, ja neesmu tiešs kā deputāti,
Jo teksti top naktīs, kad seksu rāda,
Un es ņemu idejas kā kleptomāni,
Lai tev uzburtu labas ainas kā deksofāni,”

11 thoughts to “Edavārdi”

 1. Ei tu nost.
  Man ir ko teikt šajā sakarā.

  Tas čalītis ir maigi sakot aprobežots idiots. Tu paklausies, cik viņam ir prasta un bērnišķīga valoda. Tur un tur: http://hhradio.lv/mp3.php?mp3=327 http://hhradio.lv/mp3.php?mp3=321

  Nezinu gan, ko tu tajos viņa tekstos atradi, kur būtu vērts ieklausīties. Arī mūzika viņam ir prasta un nebūs gan tur, ko izbaudīt.
  Čalis iedomājies, ka ir nenormāli kruts reperis, bet patiesībā nevar uztaisīt kaut ko, kas nav lēts un virspusējs. To, ko viņš taisa, nemaz nevar nosaukt par repu vai hiphopu. Varbūt dzīvē viņš ir reāls džeks, bet nu piedod, viņš ir apkaunojums visai hiphopa kultūrai.

  Es ceru, ka viņš nedaudz paaugsies un pieies tai lietai mazliet nopietnāk, un uztaisīs kaut ko, kas būs tīkams ne tikai viņa un viņa draudziņu ausij, bet arī mums, parastajiem cilvēkiem, bet pagaidām viņš man un maniem draugiem nav nekas vairāk kā parasts galma āksts.

  Kā saka gudri cilvēki – cilvēkus var iedalīt trīs daļās:
  Tajos (a), kuri zin un kuri zin, ka viņi zin, tajos (b) kuri nezin un kuri zin, ka viņi nezin un tajos (c), kuri nezin, bet kuri arī nezin, ka viņi nezin. Viņš ir pieskaitāms pie trešajiem (c).

 2. Eduards ir foršs šā vai tā!!!
  Un viņš nav sadomājies neko, viņš vienkārši ir kruts ;)
  Protams, vienmēr no malas ir viegli komentēt un kritizēt, bet nu ieteiktu es tev Zandi pašam kautko sarakstīt un tad paskatīsimies, ja arī esi jau kautko tādu izdarījis, tad padod mums arī ievērtēt, jo ja grib vienmēr var pie kautkā piekasīties, vienmēr var atrast kautko kas nepatīk :P

  p.s. Eds ir labākais, viņš vienkārši ir da best ;)

 3. Nēnu pagaidi, gudriniece. Lai kritizētu, man nemaz pašam nav jātaisa mūzika. Un viegli vai neviegli, nekur es nepatiesību nepateicu. Un kā jau minēju, varbūt viņš ir labākais, varbūt viņš ir “da best”, bet viņa “mūzika” ir sūds.

 4. Ne, “sūds” tas nav, mūzika ir pietiekoši labā kvalitātē, kā arī teksti ir labi, varbūt ne 100%, bet ir, tā kā visnotaļ par “sūdu” to nevar saukt!
  u nir viņam daudz labākas dziesmas, pa tām,kuras tu šeit iemeti ;)

 5. Es uzskatu, ka šī ir viena no labākajām “vecajām” Edavārdu kompozīcijām, un te, man liekas, tikai autoram ir pielēkusi tā fiška, kura ir ielikta šajā dziesmā. Jābūt vismaz puslīdz kompetentam, lai runātu par šo dziesmu kā par vispārīgu Edavārdu daiļrades vēstnesi, jo šis, manuprāt, nav mēģinājums radīt perfektu hiphopu, bet gan daļēji optimistiska ņirgāšanās par pārējiem die hard lv reperiem (skat. hhradio.lv), daļēji asprātīga satura pasniegšana. 10 acis Edavārdiem par šo dziesmu.

  Citiem – hiphopā diezgan pierasta lieta ir pārspīlēšana, lai akcentētu ideju vai vienkārši padarītu dziesmu interesantāku. To arī vajadzētu ņemt vērā Jums, cien. komentētāji, ka Edavārdi īstenībā nav sifiliss un arī negrib tikai kļūt slavens hiphop jomā. Vai būt Hitlers vai zagt somas. Tāpēc, it īpaši tie, kas sevi neuzskata par zinošiem hiphopa klausītājiem, droši variet izteikt savas domas citādi, piemēram, ka jūs šī dziesma neuzrunā (vai, tieši otrādi – uzrunā) un tas jums rada negatīvas emocijas vai aizvaino. Atvainojiet par garo komentāru, bet Latvijā galvenā hiphopa problēma ir tikai klausītāji, kuri, piedodiet, nerubī NEKO, bet katrs cenšas pateikt savu viedo viedokli. Edavārdi dara to, ko vajag darīt – raksta tekstus, kurus ir interesanti klausīties no viena gala līdz otram.

  Pirms turpmākiem komentāriem vēlreiz atgādinu par pārspīlēšanu.

 6. Edavārdi ir no tiem, kurus vai nu ienīst, vai mīl. Viņam ir savs izteikts stils un oriģināls domu gājiens, kuru ne katram lemts izprast. Tā tas vienkārši ir, un tāpēc nav pa puspasauli jābļauj, ka Edavārdu dziesmas ir sūds vai, vēl labāk, ka viņš pats ir sūds.

  Mīļie un jaukie latviešu hiphopa klausītāji patiešām ir tādi, kādus viņus aprakstīja “pasaule”. Skumji un dumji, bet, jo latviešu hh kļūs populārāks, jo vairāk atradīsies tukšu spriedelētāju, kuri neko nejēdz no hiphopa kā kultūras vispār vai labākajā gadījumā klausās meinstrīmu.

  Edavārdi netaisa dziesmas, lai visiem tas patiktu.

  Patika Eliota frāze”Man pietiek ar pāris faniem, bet tādiem, kas izprot”.

  Visi skauģi un nīdēji-Ejiet Ellē!!

 7. sveiki, vai kaads nevareetu ieteikt man kaadu radoshu cilveeku kas ljoti labi grbeetu maaceetu speetu un uznjemtos rakstiit dziesmaam textus par sabiedriibas ikdienu un nedaudz par politiku anglju latvieshu valodaa
  rap hip-hop reggea u c
  astudem@inboxlv

 8. manuprāt eds ir wislabākais un tas ka tu saki ka wiņš ir sūds latviešu repā pierada ka tu nesniedzies augstāk par ozola pretigajām rimēm……un es tawa wietā te nerakstītu tizlus kom,jo te ir cilwēki kam wiņa teksti patīk…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.