Pusnakts šovs septiņos

Skutelis izgriež pogas Zeltiņam

Pēdējā gada laikā, pateicoties planšetei, pastiprināti sanācis sekot ASV tapušajiem Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel un Ellen Degeneres šoviem, tāpēc pirms pusgada priecājos par latviešu no otrpus okeāna aizgūto “Late Night Show” tipa šovu “Vakars ar Renāru Zeltiņu”. Tomēr pēc pirmo raidījumu noskatīšanās piedzīvoju nelielu vilšanos – bija vairāki labi sižeti, izdevās piesaistīt dažādas zvaigznes (to starp arī King Charles), arī Ghetto TV seja Zeltiņš centās, kā nu spēja, taču kopumā šovs izdevās nedabīgs un samākslots. Pat šobrīd nav zināms, vai tam būs otrā sezona.

Taču, kas neizdevās Zeltiņam tas, manuprāt, tagad ir izdevies stand-up komiķim Jānim Skutelim ar šovu “Pusnakts Šovs Septiņos”. To nekad nerādīs televīzijā, jo vienīgā tiešraide būs tikai uz vietas, proti, filmēšanas laukumā un nekur citur.

Pagaidām pašam vēl nav izdevies klātienē vērot kādu no šoviem, taču katru nedēļu gaidu jaunākos sižetus Youtube kanālā. Skutelim kopā ar Latvijas sabiedrībā slaveniem viesiem un grupu “Dziļi Violets” perfekti izdevies “Late Night Show” beidzot atvest uz Rīgu. Katru nedēļu šovs satur sarunas par aktualitātēm, muzikālas parodijas, intervijas no Rīgas ielām un citādas izdarības. Prieks skatīties un pagaidām nelaižu garām nevienu ievietoto video.

Ikvienam ir iespēja perfektā atmosfērā pavadītu svētdienas vakaru. Nespēju noticēt, ka pats palaidu iespēju apmeklēt klātienē pašu pirmo “Pusnakts Šovs Septiņos” šovu.

Lai labāk saprastu, par ko es runāju, padalīšos ar dažiem saviem mīļākajiem sižetiem. Paši ziniet, ka komēdiju grūti izstāstīt vārdos.

Feikie tvīti:

Skutelis ar Busuli un auditoriju sacer dziesmu:

Kas būtu Dons, ja nebūtu dziedātājs? Ginekologs!

9 thoughts to “Skutelis izgriež pogas Zeltiņam”

  1. Ja godīgi, tad vienas no pēdējām sērijām, kur ir prāta vētra, daļēji nebija skatāmas, jo Skutelis nevietā jokoja :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *