Kāpēc es šogad braucu uz Positivus?

Arī es biļetes uz gada skaļāko Latvijas festivālu Positivus nopirku tāpēc, ka tā būs gada lielākā ballīte jeb forša pasēdēšana ar draugiem dzīvās mūzikas pavadībā. Nerunājot par labākajām Latvijas grupām, tajā uzstāsies arī daži pasaules grandi – ir dzirdēti, taču pārāk lielu manu uzmanību tie nepiesaistīja. Runā, ka “Hurts” ir labākā šī brīža koncertrgrupa pasaulē, labi spēlē arī “Editors”, būs arī kaut kāds “Royskopp”, taču lielākā daļa ir liela mīkla.

Lai uz Salacgrīvu nedotos kā pilnīgs antiņš, iegūglē un iejūtūboju grupu nosaukumus, iepazīstoties ar grupu labākajām dziesmām. Un manu uzmanību piesaistīja grupa “James”, kuri uzstājās Positivus arī tā pirmajā – 2006. gadā. Izrādās britu grupa spēlē mūziku, kas manas ausis caur iPod austiņām priecēja vidusskolas laikā. Tieši tāpēc festivāla otrajā dienā laikā no plkst. 22:00 līdz 23:30 es obligāti būšu Tele2 skatuves pakājē! Tiekamies!

Kāpēc uz Positivus 2011 brauc Tu? Ko arī man nevajadzētu palaist garām?

8 thoughts to “Kāpēc es šogad braucu uz Positivus?”

 1. es gribu redzēt Royksopp, ko jau iepriekš biju daudz klausījies – lieliska mūzika.
  paklausījos Beach House, tas arī ir must.

  ļoti gribētos uz Yoav, bet nezinu, vai paspēšu.

  latvieši arī ir labi – Gustavo, Grīva utt.

  uz pārējiem headlaineriem jāaiziet apskatīties vismaz, kas tie tādi.

  piemēram, par tādu James man nav ne mazākās jausmas – kas tas ir. kamēr rakstu šo komentāru, klausos – nekāda sajūsma nerodās

 2. Vilhelms. Arī tavus nosauktos mūziķus labprāt paklausīšos, taču kopā ar James es mācījos vidusskolā. Arī pēc pieciem gadiem izrādās dažām dziesmām atceros vārdus… nanan

 3. Nu bāc… Kā var nezināt James? Okei, var nezināt nosaukumu, bet tie gabali ir jāzina, tā ir baigākā klasika. James bija arī pirmā gada headlaineri un tas koncis bija lielisks.

  Grīva, turpretim, ir tāds baigais Antiņš. Viņam kā solo māksliniekam taču bija viens apšaubāmas kvalitātes singls, ar tikpat dīvainu video, ar ko arī viss beidzās. Un labi, ka tā. Nesaprotu, uz kāda pamata viņu kaut kur aicina spēlēt.

  Runājot par šī ieraksta tēmu, es vnk kā pastāvīgs Positivus Festivāla apmeklētājs visus gadus, zinu, ka mūzika būs ok, tāpēc īpaši neiedziļinos… Es vienkārši būšu un gan jau labāko redzēšu. :)

 4. noteikti ir jāaiziet uz Royksopp :)

  ja arī neesi nekādu mīlas balāžu piekritējs droši vari aiziet uz hurts !

  pašai viņu pirmā dziesma – wonderful life likās galīgi garām, bet noklausoties albūmu izrādījās, ka viņi ir pat ļoti labi

  iesaku noklausīties : silver lining, illuminated vai arī unspoken !

  ar lielu nepacietību gaidu arī Mark Ronson & Business INTL

  vari noklausīties : bang bang bang un the bike song

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.