Latvija pret Īslandi

Šobrīd Zviedrijā notiek 2011. gada pasaules čempionāts handbolā. Ja mums, latviešiem, par vienu no nacionālajiem sporta veidiem tiek uzskatīts hokejs un tā pasaules čempionāts, tad īslandiešiem šo ampulu aizpilda handbols.

Hokeja pasaules čempionātā Latviju fanu tribīnēs reprezentē trīs skaistas blondīnes Latvijas izlases kreklos, bet Īslandei handbola pasaules čempionātā – dāmas zilos džemperīšos. Mēs tik labi nespēlējam handbolu, tomēr meitenes gan mums skaistas.

Jāatzīmē, ka Īslandes izlases sastāvā spēlē arī Latvijas handbola skolas audzēknis Aleksandrs Pētersons (spēlējis arī Latvijas izlasē). Jāatzīmē, ka tieši viņš pēc aizvadītajām četrām spēlēm ar 24 vārtiem (ceturtais rādītājs turnīrā) un 19 rezultatīvām piespēlēm (otrais rādītājs turnīrā) dala pirmo vietu produktīvāko spēlētāju sarakstā, savukārt pārķerto piespēļu sarakstā ar astoņām Pētersons ir līderis. Četrās spēlēs Īslande izcīnījusi četras uzvaras.

3 thoughts to “Latvija pret Īslandi”

  1. Ziniet, es padzīvoju kādu laiku Islandē un meitenes tur skaistākas kā Latvijā, reti ir sanācis redzēt tik simpātiskas meitenes kā islandietes!
    Un jā, atbalstot sportistus izskatīties labi ir tikai priekš kamerām, nevis sportistiem, muļķīgi pēc tā spriest!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.