Tusētāju paaudze

Basketbolisti

Ap tiem basketbolistiem, kuri izgāzās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, sacelts vēl lielāks bums nekā pirms tam (Tagad vai nekad – haha). Valstsvienības līderi Kristaps Valters diskvalificēts uz trijiem gadiem, Armands Šķēle uz diviem gadiem, bet Kasparam Bērziņam, Andrim Biedriņam un Kasparam Kambalam sods piespriests uz vienu gadu nosacīti. Saprotu, ka patīk patusēt, bet, puiši, tā tomēr ir Latvijas izlase. Jārāda piemērs mazajiem, kas vēl tikai domā bumboties.

Nopirku pat šīsdienas Sporta Avīzes numuri, kurā septiņos atvērumos izklāstīta Latvijas nacionālo basketbola valstsvienība maenedžera Edagara Buļa atskaita (fragmenti šeit). Kādus tik brīnumus viņi tur nav sadarījuši – dzēruši un demolējuši. Lai pamācās no Anetes, ar kuru intervija žurnālā ir dažas lappuses uz priekšu, kas raujas melnās miesās basketbola dēļ.

Un vispār handbolistiem pēc spēlēm un treniņiem Vācijā tas ir normāli izdzert vienu vai divas alus pudeles. Latvieši laikam normāli ir viena pudele šņabja. Priekā! Nez, kas tiem basketbolistiem patīk bārā Coyote Fly?

7 thoughts to “Tusētāju paaudze”

 1. kāda starpība kur viņi tusē??
  runa jau iet par attieksmi. kāda starpība vai viņi dzēra Coyote Fly vai arī pie Reiņa dārzā – runa jau iet par to ka viņi paģiraini nāca uz treniņiem un mētāja “zvaigznes”. bet es uzskatu ka pareizi ir – neproti strādāt ar pilnu atdevi un kārtīgi uzvesti piz**j uz visām četrām debesspusēm prom no LV izlases.

  personīgi man Coyote Fly ir tāds neitrāls.

 2. Tieši tā, pārcentās ar iemešanu. Tas domāts glāzīšu cilāšanu. Sadzērās par daudz drosmes. Laikam nesaprot, ka no izlases ar var izmest, un atradīsies gribētāji un aizstājēji. Neaizstājamu cilvēku nav.

  Protams, var dažu reizi iedzert, bet ir jāatrod pareizais laiks. Šajā gadījumā varēja piedzerties, kaut vai līdz “baltajām pelītēm”, pēc turnīra beigām.

  Manuprāt, varēja vispār diskvalificēt no izlases. Nevajag alkoholiķus.

 3. varu nepiekristu dažu izteiktam viedoklim, ka basketbolisti ir basketbolisti un tādi viņi visi( nu tieši attiecībā uz dzeršanām, demolēšanām utt.) Nav visi tādi, arī izlases sastāvā bija puiši ar ļoti nopietnu attieksmi. Piemēram mans favorīts janičenoks, puisis uz goda, izdarīja daudz un par attieksmi arī nevarētu sūdzēties. Tā,ka tas spriedums, ka basketbolisti visi ir tādi ir aplams.Un pazīstu vairākus jaunos,kas tagad tik raujas pa U-16 un U-18. Tur arī ir visādi. Citam ļoti laba attieksme, bet citi tikai zīmējas. Domāju,ka tie,kas tagad zīmējas apdomāsies un sāks strādāt, nevis tikai “hajot ” akpārt kā “šaras”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.