Gribu, lai mani pavizina

Tā kā man ellīgi gribas, lai mans draugs, Rolands, iegūst Neste degvielas karti 50 lati vērtībā, lai viņš mani varētu vizināt tur, kur man, viņam un mūsu draugiem gribās, tad, lūdzu, nobalso par viņa diezgan neveiksmīgo video Nestes akcijā. Tev šim nolūkam vajag atvēlēt tikai dažas sekundes. Ieej šajā adresē un spied pogu balsot. Iespējams, video ir diezgan stulbs, taču nolūks ir ļoti cēls…

5 thoughts to “Gribu, lai mani pavizina”

 1. sveiki, te tas chalis kas ielika to video neste.lv
  ir sanācis tā ka mans video tika anulēts jo tika balsots no proxy IP adresēm.

  Es šo video iesūtiju vēlreiz un cerams tas tiks apstiprināts.
  un tad varēs balsot atkal, tikai šoreiz…. LŪDZU… nebalsojiet no proxy IP adresēm un arī ārpus Latvijas esošie cilvēki, jo bieži vien šie Proxy IP ir ārpus latvijas..

  bet tad kad parādīsies šis jaunais video balsojiet.. būšu pateicīgs.

 2. es jau viņai teicu ka neizmantoju nekādas programmas bet viņa teica ka esot balsots no tām proxy IP kas ir pretlikumīgi, tas ir tā, ka esmu mākslīgi vairojis balsu skaitu..

  mēs tak izsūtījām vēstules un daži draugi ir arī arpus latvijas : anglija, dānija, vācija, kur iespējams tās adreses ir pievienotas proxy listei..

  Es vēl teicu lai atņem tās balsis kas ir balsotas no tām Proxy IP, bet viņa teica ka esot vairāk kā 20 tādas IP tapēc video tiek anulēts..

  Galīgs stulbums.. tik dusmīgs biju.. blj*d

  Jāmeiģina šonedēļ atkal un jāiziņo lai nebalso no tām proxy IP.
  bet vispār kā var zināt vai tava IP nav pievienota tam proxy????

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *