Busulis rullē

KinoSeptembra sākumā Ieva mani aizvilka uz Intara Busuļa koncertu Dzintaru koncertzālē. Nedaudz nosalu, taču, goda vārds, tas bija labākais koncerts, uz kādu esmu bijis. Arī neviens Prāta Vētras koncerts nav aizrāvis tik ļoti, kā šī dziedātāja uzstāšanās.

Netradicionāls skanējums. Interesanti vārdi. Atšķirīgs izpildījums. Tās, manuprāt, ir divas pazīmes, kas raksturotu Busuļa dziesmas. Mūziku krievu valodā esmu ar mieru klausīties tikai no Busuļa dubultplates Kino. Jāsaka, ka krievu gabali man patīk vairāk par latviešu. Lielu darbu pie diska tapšanas ieguldījuši Kārlis Lācis un Sergejs Timofejevs.

Reti pērku orģinālos mūzikas diskus, taču Busuļa plate man bija jādabūn. Apstaigāju vairākus veikalus, taču disku dabūju TC Zoom. Pie tam izdevēji bija kaut ko sajaukusi un vienā maisiņā ielikuši divus CD krievu valodā. Gāju uz Rimi prasīt naudu atpakaļ. Pēc ilgām pārrunām svētdien naudu neatdeva. Iesniedzu pieteikumu. Piezvanīja nākošajā dienā, ka manu pieteikumu izpildīs. Tagad tik jābrauc pēc naudiņas… Pirms tam gan paspēju Prizmā vēlreiz iepirkt jauko mūziku. Vienīgi disku man šobrīd konfiscējusi Ieva…

4 thoughts to “Busulis rullē”

  1. Tas gan, mēs takš pat “strīdāmies” par to kurš dabūs klausīties krievu CD :D
    Krievu CD ir labāks ;)
    Un varu piekrist tikai Raitim, ka Busuļa koncerts ir vislabākais uz kādu esmu bijusi, neviens nestāv līdzi, un viņš vismaz nav tik ļoti komerciāls!

    Prāta vētra nobāl uz Busuļa fona ;)

  2. Starp citu, tāpat iesaku apmeklēt Stībeļa koncertu. Tiešām ir ko paklausīties. Stībeļa koncertā 7.septembrī kā viesis bija arī Busulis, tad es sapratu, ka gribētu aiziet arī uz viņa koncertu. Bet redz, nesanāca. Tādēļ es dalos šajā mūzikas atraduma priekā kopā ar Tevi! :)

  3. Es arii biju uz Intara koncertu.Mani arii tiesaam aizraava es disku nopirku turpat Dzitaros un tagad klausos un ieklausos.Patiik loti loti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *