Uz Astro’n’out!

Astro’n

Vakar, stāvot sastrēgumā Krustabaznīcas ielā, klausījos StarFM, kur ēterā tika izspēlētas divi ielūgumi uz Astro’n’out lielkoncertu. Jautājums, uz kuru pirmais zvanītājs atbildēja nepareizi, bija – Kāds ir grupas Astro’n’out logo? Otrais zvanītājs biju es un, atbildot, ka Astro’n’out logo ir trīs kosmonauti, savā īpašumā ieguvu ielūgumus. Pirmo reizi zvanīju uz radio un uzreiz laimēju.

Jau šodien aizbraucu uz StarFM biroju Maskavas ielā un saņēmu divus dzeltenos papīrīšus, kuru vērtība laikam tagad jau ir 14Ls. Tiesa, pats koncerts notiek neloģiskā dienā – 2. decembrī, kas ir svētdiena, plkst 20:00 Sapņu Fabrikā. Lai arī neesmu nekāds grupas fans, protams, uz koncertu aiziešu. Kāda jums pieredze ar radio konkursiem?

7 thoughts to “Uz Astro’n’out!”

 1. es joprojām ceru ka man piezvanīs no radio SKONTO un es kā rūdīts spēlētājs varēšu pacelt klausuli un teikt: mans mīļākais radio ir radio SKONTO un es vinnēšu to mercedes CLK ko viņi tur lozē. /jā jā zinu ka hyundai i30 bet nevienam nav aizliegts pasapņot/

  tā jau ir ar tiem pediņpsihiem ka viņi nemācās un neko nedara bet tikai klausās radio.

  apsveicu ar biļetēm.

 2. Malacis. Es tiesa Capital FM bieži vien esmu atbildējis uz jautājumiem, bet parasti tā cena, kura jāiegulda lai aizbrauktu pakaļ dāvanai ir lielāka nekā pati dāvana.

 3. Oo, sveicu!

  Es atkal gadus piecus vismaz atpakaļ kādā piektdienas vakarā, kad studijā darbojās Reiniku Lauris [wiii!!!], piezvanīju, atbildēju, balvā dabūju kaut kādu cd ripuli. Ka tik nebija kāds tur Miers un Bērziņš! :D
  Ar to pieredze daudzsološi iesākās, līdz šim brīdim paliekot daudzpunktes stadijā.

 4. Es ar šodien klausījos to konkursu un bija jautājums..?? neatceros, bet atbilde bija kautkāds rokaalbūms vai kaut kas tads… katraa zinjaa galiigi elementaari… :):):)

 5. Es zinu, tu tagad laikam esi koncertā :)
  Prieks par tevi!
  Un prieks par Riharda lielajiem sapņiem,mercedes..hm.Viņš man vēl žigulīti parādā..zilu vēlpietam.
  :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.