Braucam prom?

Laikam jau lielais bums, kad visi devās peļņā uz ārzemēm un reizēm arī tur palika uz mūžu, ir pagājis, tomēr es runāšu… Mani uz ārzemēm dzīvot vari aizvilkt tikai viens iemesls, un tas ir handbols. Vakar pa Eurosport2 skatījos Čempionu Līgas spēli starp Dānijas komandu “Viborg”, kas savā laukumā uzņēma Vācijas “Hamburg” handbolistus. Es gribu izbaudīt atmosfēru, kad tūkstošiem cilvēki fano par tevi, saucot dažādus saukļus vai vienkārši skaļi aplaudējot. Tirpas vien skrien pāri… Latvijas spēcīgākajai handbola līgai, kur jau trešo gadu spēlēju arī es, nākas samierināties ar dažiem desmitiem kūtriem atbalstītājiem (labākajā gadījumā simts), kas ir citi handbolistu, viņu draugu vai radi.

Varbūt vajadzēja izvēlēties basketbolu? Nē, nevajadzēja gan, jo nav interesantākas, asākas un ātrākas spēles par handbolu. Spēlēju jau devīto gadu un spēlēšu tik ilgi, cik man to veselība ļaus. Šodien pēc nedēļas pārtraukuma aizgāju uz treniņu – pacilāju svarus, pamētāju bumbu, taču potīte vēl liek sevi manīt, tāpēc skriet un sargāt vārtus vēl lāgā nevaru. Cerams, vismaz nākošnedēļ jau būšu ierindā…

 

11 thoughts to “Braucam prom?”

  1. piedod par izteicienu bet BEIDZ DIRST. Ja Tev piedāvātu ārzemēs 5 reizes lielāku darba algu par normālu slodzi un sociālās garantijas Tu noteikti brauktu arī tad ja tas nebūtu handbols.Nu un vēl ja tava lūbestība brauktu līdz.

    Es uzskatu ka tomēr vajag iekārtoties tur kur ir labāk un man labāk /tas ir pagaidām kamēr neesmu sasaistīts ar mīlas auklām [bļāviens cik poētiski]/ tur kur ir vairāk naudiņš.

    BASTA vārtsarg. tāpat es tev ierullētu vienu gar ausi.

  2. mazāki profesionāļi ārzemēs pelna vairāk.nu nepārliecinās mani neviens ka braukt prom ir slikti un te ir labāk ja runa iet par materialo labklājību.

    čill out bičez.

    es arī gribu handbolu paspēlēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.