Flešmobs

FlešmobsPēdējā laikā pa draudzīgo portālu klīst tāds neliels spamiņš, kurš šodien no Janas rokām nonāca arī manā vēstuļu kastītē, ar paziņojumu, ka 19. novembrī plkst. 13:13 pie Rīgas Cirka Merķeļa ielā notiks flešmobs (izklaides pasākums, kurā cilvēki, iepriekš sarunājuši, neuzkrītoši ierodas noteiktā vietā un, vienoti veikuši kādas neparastas darbības, izklīst), kurā katrs ņemam savus mp3 atskaņotājus, iPod’us vai jebko, kam ir austiņas, un dejo katrs savā ritmā (mūzikas izvēle – brīva).

Izklausās jau makten interesanti, skats no malas, noskatoties tālāk šo video, varētu būt diezgan iespaidīgs, protams, ja latvieši spēs savākties lielā daudzumā. Uzdevums pārējiem blogeriem – šo ziņu padot tālāk. Iespējams, aiziešu (ņemot līdzi arī draugus), taču joprojām savam iPodam neesmu iegādājies austiņas…

13 thoughts to “Flešmobs”

 1. Viss jau būtu ok, ja vien būtu normālākā vietā ;) Tur jau oat daduz cilvēkiem nav vietas! Tā jau ikdienā tur ir pārbāzsts ar cilvēkiem,kā arī ar kabatasiztīrītājiem ;) bet tas ta….

 2. ja, kad pirmo reizi izlasiju sho zinu, tad pirmais par ko aizdomajos, ka vieta ir galigi galigi garam.. tur ir samera shaurs un ir loti neerti, tachu citejot Raita vardus atliek vien piebilst: ja vien tie cilveki vispar vares savakties. :)
  Pati, ja taja laika bus brivs, tad loti iespejams, ka piebiedroshos, tachu pa galvu pa kaklu atliekot visas darishanas tur nenesishos.

 3. Hm. Arī es sākumā domāju, ka vieta ir nelaikā, tomēr, ka es Jums saku. :D
  Vieta bija ideāla. :)
  ļaudis bija daudz, fotoaparāti, kameras. viss ko vien varat iedomāties, un jā, es nedejoju, es fotogrāfēju, un pasākums bija tiešām izdevies. :)

 4. Izlasīji pats – aizsūti draugam.
  Mēs esam piloti!
  5.janvārī 15:07 tiekamies pie t/c “Domina” otrās ieejas (pie tilta).
  Stāvam rindā un tieši 15.13, cilvēks, kurš būs pirmais šajā rindā “ielidos” (Izplešot rokas un attēlojot motora skaņu)Dominā. Pārejie seko. Rindas priekšā stāvēs cilvēks, kurš laidīs jūs iekšā pa vienam, lai visi “lidotu” pēc kārtas.
  Ir divi maršruti pa kuriem “lidot” (skaties kartē) . Ja cilvēks Tev priekšā “aizlidoja” tuvākajā gaitenī, tad Tev “jālido” tālakajā vai otrādi. Talāk vari pats izvēlēties, kur “lidot”. “Lidojot” daudz manevrējam, pēc iespējas izmantojot visu brīvo telpu.
  Izejot ārā esam parasti cilvēki, kuriem katram ir savas darīšanas.
  Ja gribat tikties ar draugiem, tad nedariet to pie veikala. Varat satikties, piemēram, pieturās. Stāvot rindā nerunājiet. Vajag izskatīties tā, it kā mēs nepazīstam viens otru. Lidojot nesmejamies.
  Gaidīsim Tevi 15:07 pie Dominas.
  Iekšejās telpas karte: http://816.sytes.net/bitbucket/mobb_1198330266.jpg
  Karte: http://816.sytes.net/bitbucket/mmmob_1198330046.jpg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.