Nokia Air Part II

Īsti jau nezinu, kā iesākt, bet vakar apmeklēju Nokia Air pasākumu. Diemžēl fotoaparāts līdzi nebija, tāpēc šoreiz iztiksim bez bildēm…

Pasākums visumā ļoti labs, sākumā nedaudz kavējās (kā tad bez kavēšanās), kad beidzot uz skatuves uzkāpa Ufo! Kurš deva vārdu otram komentētājam, lai iepazīstina ar snovotājiem, tie sevi pieteica katrs ar savu prezentējošo lēcienu!

Pēc tam sekoja Gustavo uzstāšanās (kā es neciešu šo mākslinieku). Kad beidzot Gustavo beidza ākstīties, sākās pašas sacensības. Tās sastāvēja no trīs mēģinājumi, pēc tam sekoja superfināls, kurā piedalījās pieci labākie no priekšsacīkstēm.

Ļoti daudz lēcieni/lidojumi neizdevās, bija tikai kādi trīs vai četri tādi iespaidīgi lēcieni, līdz galam gan nepaliku, jo biju tā pārsalis (nākamreiz klausīšu mammu), ka neizturēju un gāju mājās.

Starp lēcieniem/lidojumiem uz skatuves atkal kāpa uz skatuves, kur iesaistīja publiku konkursos. Visvairāk man atmiņām palika Ufo teiciens “Klausiet policistus, viņiem ir taisnība”!

Cilvēku bija pietiekami daudz, bet ņemot vērā biļetes cenu (1ls), varēja būt vairāk! Nākamreiz, kad iešu uz kaut ko līdzīgu, noteikti saģērbšos siltāk!

P.S. Man tā gribās vasaru, neciešu visu šo biezo apģērbu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.