Deezer

Deezer motivē klausīties mūziku

Vēl pirms nepilna gada latviešiem vienīgā mūzikas straumēšanas aplikācijas telefonā bija Spotify, taču rudenī kopā ar Biti pieteicām Latvijā jaunu alternatīvu mūzikas servisu – Deezer.

Deezer ir Francijā radusies aplikācija, kurā jau šobrīd pieejams vairāk nekā 35 miljonu dziesmu no visas pasaules. Plaši pieejama arī latviešu mūzika – jau albumu iznākšanas dienā varēja klausīties Carnival Youth, Musiqq un citu mūziķu jaunākos skaņdarbus. Dažu pasaulslavenu mākslinieku dziesmas Deezer pat parādās pirms oficiālā datuma.

Mūzika nespēlē nozīmīgu vietu manā dzīvē, tāpēc es automašīnā varu iztikt ar radio, bet savā darba vietā – bez mūzikas. Tieši šo iemeslu dēļ iepriekš mani neuzrunāja Spotify, kura lietošana bez papildus abonēšanas maksas sagādāja tikai liekas galvassāpes.

Jau aptuveni pusgadu man ir pieejams Deezer Premium+ versija, kas ļauj organizēt savus atskaņošanas sarakstus gan telefonā, gan datorā, bet galvenais – klausīties to bez liekām reklāmām.

Tieši tas mani ir pamudinājis sākt strīmot mūziku darbā un atpūšoties. Pat manai handbola komandai Celtnieks/LSPA ir kopīgi izveidots atskaņošanas saraksts, ko pirms saviem mačiem atskaņojam garderobē un sporta zālē. Domāju tikai šādā veidā mani var motivēt pēc tam turpmāk maksāt arī mazo abonēšanas maksu par Deezer Premium+ versiju 5,99 EUR mēnesī.

Man patīk klausīties citu lietotāju sagatavotos dziesmu saraksts, kā arī katru dienu Deezer redaktori iesaka konkrēti man atlasītus skaņdarbus.

Manuprāt ir grūti motivēt rūdītu Spotify lietotāju nomainīt to pret Deezer, taču tas ir izcils veids, kā mācīt latviešus strīmot mūziku un to klausīties legālā veidā. Galu galā, jebkura dziesma tev būs dažu taustiņu spiedienu attālumā.

Un noteikti paklausies arī manu šobrīd mīļāko dziesmu sarakstu.

4 thoughts to “Deezer motivē klausīties mūziku”

  1. Lietoju Deezer otro nedēļu, pirms tam vairāk kā gads pavadīts ar Spotify premium. Deezer liekas tāds drusku haotisks, un bieži vien nespēlē to, ko es gribu. Bet nu, tā jau sākam aprast :D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.