Handbola vārtsargi gūst vārtus

Pēc ļoti ilga laika arī es, izpildot precīzu 7 metru soda metienu, guvu savus pirmos vārtus šogad. Tas notika 8. februāra Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē ar “RTU”. Par handbola vārtsargu un viņu attiecībām ar gūtajiem vārtiem esmu rakstījis jau iepriekš, taču šoreiz gribu apkopot handbola vārtsargu gūto vārtu video atšķirīgos veidos (pat ar kāju, pēdējais video) no dažādiem turnīriem visā pasaulē.

Visbiežāk handbola vārtsargi gūst vārtus ar metienu pāri visam laukumam, kad pretinieku komandas vārtu vīrs ir izgājis no sava laukuma, mēģinot pārķert tālo piespēli. Arī es savā handbola karjerā esmu guvis vismaz desmit šādus vārtus (diemžēl neviens nav iemūžināt video). Nupat to Vācijas 3. līgas spēlē izdarīja arī Latvijas izlases vārtsargs Artūrs Kuģis. Lūk, arī vārtu guvumi iemūžināti video.

Spēlējot mazākumā, pasīva uzbrukuma gadījumā (kad obligāts ir pēc iespējas ātrāk jāizdara metiens) vai sava prieka pēc dodas palīgā savai komandai arī uzbrukumā, tādā veidā atzīmējoties ar gūtajiem vārtiem.

Un, lūk, mans sapņu vārtu guvums, kas nekad nav izdevies pašam – handbola vārtsargs Francijā, atvairot bumbu, ar kāju uzreiz to ieraida pretinieku komandas vārtos. Lieliski!

Kurš ir tavs favorīts?

3 thoughts to “Handbola vārtsargi gūst vārtus”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.