FarmVille sērga

FarmVille

Kopā ar kursa biedriem atradām vēl vienu laika nosišanas spēlīti FarmVille, kurā var piedalīties jebkura persona, kas reģistrējusies portālā Facebook. Tā kā man nav internacionālie draugi, tad vienīgais iemesls, kāpēc apmeklēju arī šo sociālo tīklu ir tikai šī spēle, kurā Facebook spēļu topā ieņem pirmo vietu.

FarmVille mērķis ir, audzējot dārzeņus, augļus un dažādus mājdzīvniekus, krāt punktus un naudu, kļūstot par arvien labāku fermeri savā draugu pulkā. Ferma ik pēc noteikta laika jāapmeklē atkārtoti, lai novāktu ražu un iesētu jaunu, ievāktu pienu, savāktu olas. Ja nokavē termiņu – viss sapūst un nav derīgs. Jo augstāku līmeni sasniedz, jo tu kļūsti par plašākas sfēras fermeri. Turklāt tu esi spiests spēlē iesaistīt arī savus draugus, jo ar vairāk kaimiņiem atkal paveras plašākas iespējas.

Ferma

Varat smieties vai raudāt, bet tādā veidā es atkal zaudēju dažas minūtes katru dienu no darba un studijām. Turklāt Madars jau ir aizgājis tik tālu, ka izveidojis botu, kas pats sēj un novāc ražu. Esmu jau 20. līmenī. Kā jums iet?

13 thoughts to “FarmVille sērga”

  1. 25. līmenis un atkarība tik liela, ka ceļos 4 naktī augšā, lai novāktu ražu. Tādām spēlēm vajadzētu ar lieliem burtiem apakšā rakstīt: Uzmanību! Izraisa atkarību! (smej)

  2. #M :D man liekas, ta ir daudzi izdarijushi – es iemetu aci googlee :D bet nu nekas, jauztaisa veel kkas inchiigs … piem sapratu, ka var uztaisit, lai tabulas veidaa paraada, kas Tev fermaa atrodaas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.