Smieklu deva garantēta

Piedāvāju noskatīties video, kurš tapis kādam Krievijas televīzijas humoru šovam ar mērķi izjokot cilvēkus. Lai arī video sižeta varoņi paņirgājušies par parastiem ierindas pilsoņiem, tomēr tik un tā tur redzamās epizodes ir ļoti smieklīgas.

26 thoughts to “Smieklu deva garantēta”

 1. Ja es Tevi pazītu, uz ielas, noteikti izdarītu kaut ko no redzētā. Iegrūstu Daugavā, sabojātu 2ls vērto alu, vai izsmērētu saldējumu purnā. Taču smieklīgi.

 2. Es nezinu vai jums isti patiktu ka sabojatu kadu nojums piederosajammanta, turklat video bija redzami divi makskernieki kur viens no viniet tika iegrusts udeni, bet ko jus daritu ja sis cilveks saritos udeni un tur pat ari nomirtu? Vai ari ja sis cilveks vienkarsi nemacetu peldet? es domaju ka sis video ir tikpat truls ka Latvijas Valsts saemas deputati! liels FUI

 3. Bija smieklīgi, tikai daži nebija gudri, tik tiešām.. Piemēram, kā puķu veikalā sagrieza puķes. Pasakiet, kas viņai pēc tam varbūt smieklīgs, viņai noteikti jāsamaksā pēc tam par tām puķēm… Pie tam tā nebija no lētajām puķēm :)
  Nu un vēl daži līdzīgi..
  Bet tā ir ok ;)

 4. Pilnīgs idiotisms… nevienu brīdi smiekli nenāca… pilnībā piekrītu Santai un Valdai… kaut ko tik stulbu tiešām tikai krievi var izdomāt…

 5. tiešām deBīli. Piem. kur čali iesvieda ūdenī – ārā nemaz tik silti arī nau.
  Daži bija pat pārāk stulbi,kur tajā tramvajā – debīlisma pakāPe.. :|

 6. Piedod Raičuk, bet video tiešām stulbs. Tikai ir kādas pāris vietas, kurās iesmieties, par pārējām …. fuj fuj fuj….

  Un diži lielā izdoma uz smieklīgiem atgadījumiem un pigoriem viņiem nav! Bet nu ko, krievu mentalitāti var redzēt!

 7. tas,kas teica kaut ko par krieviem gan ir pelnījis pa muti.
  latviešu joki “tautas balsī” bija vienkārši graujoši debili.
  un man kā latvietei likās smieklīgi.
  un vispār ar kādām tiesībām var nosodīt citas tautas?
  tas ir vienkārši ZEMISKI!

 8. Idiņi, jūs pat tādus jokus nevarat izdomāt, jeņķiem ir trakāki tie joki, oi bāc pāris neļķes apgrieza, iemeta ūdenī, nevajag visur saskatīt tikai negatīvo.

 9. Kaads te var buut koments?? Nu tiem kuri atpuutaas taa diena tika izcuukaata…. Vinjam pa knaabi prasaas iedot taa netiishaam vairaakas reizes peec kaartas!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.