Neste čakarē konkursantus

Trāpīgais Džonijs, NesteJau rakstīju, ka Rolands uzfilmēja diezgan muļķīgu video, lai piedalītos Nestes video akcijā un iegūtu tās degvielas karti 50 latu vērtībā. Pirmajās trīs dienās Rolands, iesaistot akcijā savus draugus un izmantojot draugiem.lv vēstuļu sistēmu, savāca nedaudz vairāk par 200 balsīm. Pēdējā dienas vakarā sestdien arī es caur savu draugiem.lv profilu visam savu draugu sarakstam nosūtīju vēstuli ar lūgumu nobalsot par Rolanda video, publicēju rakstu savā blogā, kā arī uzrakstīju ziņu savā twitter kontā. Izmantojot legālo spamu, balsu skaits trīskārošajās un mana drauga video pārliecinoši ierindojās pirmajā vietā, tuvāko sekotāju apsteidzot par 400 balsīm.

Jau svētdienas dienā sāku dzert šampanieti (lasīt – priecāties), ka Rolands mani pavizinās ar savu BMW. Arī pēc pusnakts Rolanda video nonāca sadaļā nedēļas uzvarētājs, bet pēc tam pa dienu savā bloga komentāros izlasīju, ka video ticis anulēts, jo par to esot balsots no proxy IP adresēm (arī noteikumos ir šāds punkts). Neviens no mums to nedarīja. Mūsu draugi? Nedomāju viss… Varbūt konkurents? Kāpēc ne?

Vajadzēja laikam vienkārši pāris reizes no proxy IP adresēm nobalsot par konkurentiem. Viņu video un balsojumu anulētu, bet mēs varētu pildīt degvielu Rolanda bākā. Nevarēja jau vienkārši anulēt tās balsis, kuras ir balsotas no nevēlētajām adresēm. Tā mūs Neste un citi dalībnieki apčakarēja…

5 thoughts to “Neste čakarē konkursantus”

  1. man ar žēl, tā kā savus ne LV atrodošos draugus neinformēju par video, bet pāris tautiešus gan tad nu mēs ar centāmies Rolandam uzpildīt bāku. jāmēģina vēlreiz!

  2. Tā pati situācija bija manam draugam ar citu cienījamo “Āzijasvīns” kompāniju. Notika konkurss, draugs aktīvi spamoja, lai balso par viņa bildi. Pēdējā dienā draugam bija ļoti liels punktu pārsvars. Tad noteiktajā termiņā konkursa rezultātus nepaziņo, bet tos balsu rezultātus no lapas izņem. Pēc nedēļās paziņots uzvarētājs, protams cits cilvēks.
    Morāle: nespamo draugiem par savu ne tik spožu bildi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *