How I Met Your Mother

How I Met Your MotherJau vairāk kā divas nedēļas manu brīvo laiku aizņem komēdiju seriāls How I Met Your Mother. Šobrīd kopā ar Ievu skatos jau trešo sezonu (pašlaik tiek demonstrēta ceturtā). Tā vietā, lai rakstītu atskaites studijām LU PPF vai sacerētu tekstus žurnālam Sports, vai portālam eSports.lv, visu laiku skatos seriālu. Nevaru atrauties

Stāsts ir par Tedu, kurš stāsta saviem bērniem, kā viņš iepazinies ar viņu māti pirms 30 gadiem (laika ritums ir mūsdienas – seriāla sākums bija 2005. gads). Humora devu papildina viņa draugi Māršals, Lilija, Robina un seriāla odziņa – Bārnijs.

“Par salīdzinājumu var ņemt seriālu “Draugi”. Salīdzināšu pēc 10 baļļu skalas. Draugi – 3. HIMYM – 10,” par seriālu atzinīgi izsakās arī Archijs. Nevaru nepiekrist. Meklējam seriālu internetā un torrentos. Smieklu deva garantēta.

7 thoughts to “How I Met Your Mother”

  1. pati jau 2 nedēļas kā pielipusi skatos seriālu internetā, varu teikt vienīgi labus vārdus, veselīga smieklu deva visai dienai :))

  2. Bārnijs šajā seriālā vienkārši iespārda… Man jau jāsmejas par to ka viņš parādāks uzreiz zinu ka būs atkal kko izdomājis un varēs pārēkties :D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.