Izdevīgais Amigo

AmigoJau gandrīz pirms nedēļas Dewymo blogā pamanīju viņa izveidoto mobilo operatoru izcenojumu tabulu, kurā var ērti apskatīt cena populārākajiem pakalpojumiem. Kad pirms nepilniem pieciem gadiem 8. klases vidū ieguvu pirmo mobilo telefonu (Nokia 3310 – joprojām funkcionē), mana izvēle krita uz tolaik vēl mazpopulāro Amigo priekšapmaksas karti, kurai bija krietni vien zemāki tarifi nekā Okartei. Tolaik vēl Tele2 nebija iekarojusi tālos Latgales nostūrus, kur nācās biežāk uzturēties, tāpēc Zelta Zivtiņas kandidatūra pat netika izskatīta.

Pirmā kursa sākumā, kad parādījās patstāvīgi ienākumi, galvā iešāvās doma paņemt LMT pieslēgumu, taču, tā kā esmu Amigo lietotājs, nevarēju saglabāt savu numuru, kurš nav mainījies no manas mobilās ēras sākuma. Arī tarifi it kā augstāki, bet pārāk sīki tajā visā neiedziļinājos. Tagad, pētot jau pieminēto tabulu, varēju tikai priecāties, jo mani tarifi ir zemāki nekā LMT, Tele2 un Bites piedāvātie. Nezinu daudzus, kuri lietotu Amigo, tāpēc ļoti bieži sanāk zvanīt uz LMT  un Tele2 tīkliem, kas izmaksā tikai nieka astoņus santīmus (akcijas laikā, tas ir, pašreiz vēl lētāk) minūtē. Kredītu papildinu aptuveni ik pēc mēneša caur internetbanku Ls 9.99 vērtībā, sarunām tiek atvēlēts Ls 14.95. Mēneša laikā nekādi ierobežojumi – sēžu wapā, sūtu sms, zvanu, kam gribu.

Kurš sola mazāk? Bite? Kāda cita priekšapmaksas karte? 

10 thoughts to “Izdevīgais Amigo”

  1. Es gan pie sava pirmā mobilā telefona piesaistījos toriez tik populārajai Zivei. Pēc dažu mēnešu lietošanas migrēju uz OKarti, jo jamā piedāvāja 100 bezmakas īsziņas (kad iegādājās jaunu komplektu). Pēc kādu 4-5 gadu aktīvas lietošanas migrēju uz LMT pieslēgumu, kuru nu jau ~gadu lietoju. Nesūdzos. Mēnesī sanāk samaksāt ~15 latus.

  2. Visu laiku esmu lietojis ZZ un domāju, ka turpināšu lietot.. Kapēc? Jo gandrīz visi paziņas un draugi to lieto – tā ir izdevīgāk.. Gan sūtot sms, gan zvanot. Un nav žēl to pāris santīmu, zvanot citu operatoru kartem, jo, uz ietaupītā rēķina varu to atļauties.. Lūk kā :p

  3. man gan telefona saruas ir diezgan liela probleema jo es meenesii par reekjinu atdodu kaadus 30 ls! paliek jau bik pa daudz! mekleeju glaabiju, bet domaaju paariet uz zz

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.