Otrā vieta Latvijā

Pēc gada pārtraukuma kopā ar “Celtnieks/LSPA” handbolistiem Latvijas Virslīgas čempionātā izcīnījām otro vietu. Tas mūsu komandai ir ļoti labs sasniegums, taču nedaudz rūgtuma sajūta paliek. Finālsērijā piedzīvojām zaudējumu minimālajos trīs mačos (21:25, 24:27 un 28:29). Turklāt pēdējā spēlē tikai pēcspēles metienu sērijā, uzvaru izlaižot pēdējās sekundēs.

Šajā sezonā kopumā būšu piedalījies 47 spēlēs (ieskaitot divas LHF kausa izcīņā maija beigās). Lielākajā daļā no mačiem laukumā pavadīju visas 60 minūtes, kas noteikti ir manas sportiskās karjeras rekords. Tik daudz vienā sezonā iepriekš nekad neesmu spēlējis, manā kontā arī vieni gūti vārti. Kopumā tā jau bija mana desmitā sezona Latvijas Virslīgas čempionātā, no kurām deviņās esmu izcīnījis arī godalgas.

Vasarā handbolu spēlēšu atpūtas formā, piedaloties Street un Pludmales handbola turnīros. Manuprāt, lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku.